Zarząd:

Ida Mickiewicz-Florczak
Prezes

Absolwentka Wydział Nauk o Wychowaniu na Uniwersytecie Łódzkim, ze specjalnością: edukacja specjalna.

Trenerka z zakresu umiejętności interpersonalnych i komunikacji, interwencji kryzysowej, a także z zakresu technik wizualizacyjnych i relaksacyjnych oraz psychosomatyki.

Terapeutka, ze specjalnością: arteterapia oraz profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukończyła cykl szkoleń z zakresu przeciwdziałania nadużywaniu przez dzieci i młodzież komputera oraz Internetu oraz z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

Edukatorka seksualna.

Koordynatorka Żywej Biblioteki w Łodzi.

Trenerka równościowa i antydyskryminacyjna.

Współorganizatorka łódzkich Marszy i Maratonów Równości.

Działaczka społeczna na rzecz środowiska LGBT+ oraz osób doświadczających wykluczenia społecznego.

Od 2016 na stanowisku prezeski Stowarzyszenia Fabryka Równości.

Malwina Głodek
Wiceprezes

Studentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Edukatorka seksualna i trenerka antydyskryminacyjna. Współorganizuje łódzkie Żywe Biblioteki, angażuje się w wiele projektów i działań o tematyce równościowej. Zaczynała swoją drogę w Fabryce Równości od spotkań grupy młodzieżowej, aktualnie czynnie działa i koordynuje pracę wolontariuszy Stowarzyszenia. 

Mateusz Grochulski
Członek zarządu

Student informatyki na Politechnice Łódzkiej. Z Fabryką związany od 2017 roku – do czerwca 2018 wiceprezes. Aktywista na rzecz praw LGBT+, współtwórca większości eventów Stowarzyszenia. Od kilku lat regularnie uczestniczy w łódzkich żywych bibliotekach jako książka-gej. Administrator wewnętrznej sieci komunikacyjnej organizacji.

Adrianna Karolczak
Członkini zarządu

Studentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Aktywna działaczka na rzecz praw człowieka i praw zwierząt. Przygodę ze Stowarzyszeniem zaczęła w 2014 roku, od tego czasu zaangażowała się w wiele wydarzeń i projektów. Koordynatorka 8 Łódzkiego Marszu Równości. Nadzoruje pracę mediów społecznościowych i opiekuje się fabrycznym Instagramem. Amatorka sztuki, kultury, a także nowych mediów. Lubi pisać, robić zdjęcia, interesuje się grafiką komputerową i grami wideo. Marzy o karierze w teatrze i wydaniu własnej książki.

Dominik Marciniak
Członek zarządu

Copywriter freelancer. Certyfikowany specjalista od SEO i marketingu treści.  Opiekuje się stroną internetową oraz koordynuje działania redakcji tworzącej treści na Facebooku. W zarządzie od czerwca 2018 roku, swoją przygodę z organizacją rozpoczął na początku tego samego roku.

Komisja rewizyjna:

Bartłomiej Mirowski
Członek komisji rewizyjnej